سال نود وسه«سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی»
عنوان
 

اخبار


 فرماندار اردبيل و جمعي از مسوولان اردبيلي اعلام كردند كه علت تاخير پرواز زايران حج عمره روز جمعه از فرودگاه اين شهر نقص فني هواپيما و شرايط نامساعد جوي بود .

 

يوسف اكبري روز شنبه در جلسه بررسي علت تاخير 13 ساعته پرواز اردبيل - جده گفت : بر اساس بررسي هاي بعمل آمده علت اصلي اين تاخير ابتدا بروز نقص فني در هواپيما و در مرحله بعدي شرايط نامساعد جوي بوده است .
وي افزود: هواپيمايي كه قرار بود زايران بيت الله الحرام را از اردبيل به جده منتقل كند به دليل نقص فني و تصميم كادر پروازي امكان اين پرواز را نيافت و پرواز جايگزين نيز از تهران به خاطر شرايط نامساعد جوي تا چندين ساعت نتوانست به فرودگاه اردبيل پروازي داشته باشد .
به گزارش خبرنگار ايرنا ، پرواز اردبيل - جده كه قرار بود پنج شنبه شب به مقصد عربستان پرواز كند در نهايت پس از 13 ساعت تاخير ساعت 11 صبح روز جمعه موفق به پرواز به جده شد .
در اين جلسه مسوولان حج و زيارت ، هواشناسي ، هواپيمايي و فرودگاه اردبيل به بيان علت تاخير و خدمات ارايه شده به مسافران در فرودگاه اردبيل پرداختند .
اين مسوولان اعلام كردند كه وجود اين چنين مشكلاتي در پروازهاي هوايي اجتناب ناپذير مي باشد ولي آنها در رفع اين مشكلات و ارايه خدمات به مسافران از هيچ كوششي دريغ نخواهند كرد .


خروج
اخبار
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 48374
 بازدید امروز : 338
 کل بازدید : 244979
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.6875
اوقات شرعی