سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > یکی از اولویت های اساسی مسئولان شهرستان اردبیل اجرای طرح اشتغال پایدار در روستاها است که نیاز است در این زمینه دهیاران و شوراها با توجه به ظرفیت های موجود اهتمام ویژه ای داشته باشند.


  چاپ        ارسال به دوست

یکی از اولویت های اساسی مسئولان شهرستان اردبیل اجرای طرح اشتغال پایدار در روستاها است که نیاز است در این زمینه دهیاران و شوراها با توجه به ظرفیت های موجود اهتمام ویژه ای داشته باشند.

، جواد زنجانی در مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت های اساسی مسئولان شهرستان اردبیل اجرای طرح اشتغال پایدار در روستاها است که نیاز است در این زمینه دهیاران و شوراها با توجه به ظرفیت های موجود اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی از برنامه ریزی استاندار اردبیل برای اجرای 30 هزار شغل در استان خبر داد و گفت: برش شهرستانی در این زمینه اعلام شده و انتظار می رود مدیران دستگاه های اجرایی، دهیاران و شوراها در این زمینه اهتمام ویژه ای داشته باشند.

فرماندار اردبیل گفت: جمع آوری زباله در روستاها به ویژه روستاهای گردشگری باید مبنای کار شوراها باشد و به هیچ وجه ضعفی در این زمینه قابل قبول نیست و باید دهیاران و شوراها به طور ویژه نسبت به جمع آوری زباله اقدام کنند.

زنجانی بیان کرد: دهیاران و شوراها باید به دور از چالش خدمت گذاری را مبنای کار قرار دهند و با استفاده از ظرفیت مردم در راستای توسعه و پیشرفت روستاها گام بردارند و تعامل بین دهیاران و شوراها با مردم یک اولویت اساسی است که باید به این امر توجه داشته باشند.

وی یکی از اولویت های اساسی در روستاها را اجرای طرح آبیاری نوین و صرفه جویی در آب بخش کشاورزی دانست و گفت: در این زمینه دهیاران و شوراها موظفند مردم را نسبت به طرح اجرای آبیاری نوین سوق دهند.

فرماندار اردبیل گفت: هم اکنون دشت اردبیل با بحران آب مواجه است و باید حداقل یک سوم آب در بخش کشاورزی صرفه جویی شود و با توجه به این که لوله کشی و آبیاری نوین و مدرن اولویت اساسی است این مسئله باید مبنای کار قرار داده شودکه این موضوع نیازمند اهتمام ویژه دهیاران است.

وی عمران و آبادانی روستاها را از دیگر برنامه ها دانست و گفت: در این زمینه اقدامات مناسبی انجام داده شده و انتظار می رود با اهتمام دهیاران، بخشداران دهیاران وشوراها عمران و بخش اقتصاد روستاها توسعه یابد.

زنجانی از تلاش های ممی زاده بخشدار سابق مرکز اردبیل تجلیل کرد و گفت: انتظار می رود با حضور بخشدار جدید شاهد توسعه و پیشرفت شهرستان اردبیل باشیم.

مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل با اشاره به این که اولویت اساسی مسئولان استان ایجاد 30 هزار شغل برای امسال است گفت: نیاز است در این زمینه مدیران دستگاه های اجرایی اقامات اساسی انجام دهند و برش شهرستانی نیز در این زمینه مشخص شده است.

ماریا موسوی ساماندهی ورودی های شهر و پاکسازی شهرها در این مناطق را اولویت اساسی دانست و بیان کرد: در این زمینه شهرداری و شوراها رسالت خطیری دارند و استاندار اردبیل در این زمینه تاکید ویژه ای دارد.

وی توسعه و عمران روستاها را اولویت اساسی دانست و گفت: باید از ظرفیت روستاها برای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی به کارگیری شود و دهیاران، بخشداران و شوراها در این زمینه باید هدفمند عمل کنند.

در پایان مراسم از تلاش های داور ممی زاده بخشدار سابق بخش مرکزی شهرستان اردبیل تجلیل شد و فرزاد کیسان به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان اردبیل معرفی شد.


١٠:٤٣ - سه شنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٧٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
سایت های منتخبآمار بازدید
 بازدید این صفحه : 501574
 بازدید امروز : 22
 کل بازدید : 1614966
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/1875
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٨